Profil
divider

Kancelária STANĚK VETRÁK & PARTNERI, s.r.o je licencovaná vo všetkých právnych oblastiach právneho poriadku Slovenskej republiky.

Je nositeľom ocenení Právnická firma roka ako veľmi odporúčaná v kategórii verejné obstarávanie v rokoch 2014 a 2015 a odporúčaná v roku 2017. V roku 2016 získala ocenenie Právnická firma roka ako odporúčaná v kategórii duševné vlastníctvo a v roku 2016 a 2017 opäť v kategórii IP/IT komunikácie.


Advokátska kancelária, ktorá viac ako 11 rokov poskytuje komplexné právne služby podľa zadania a potrieb jednotlivých klientov so špecializáciou na obchodné právo a  s tým súvisiace poskytovanie právneho servisu v oblastiach korporátneho práva, právo nekalej súťaže, zmenkové právo, právne vzťahy v oblasti verejného obstarávania, agendu duševného vlastníctva, telekomunikačné právo a správne právo.

V rámci korporátneho práva poskytujeme zakladanie obchodných spoločností, riešenie vzájomných vzťahov spoločníkov a akcionárov, komplexné právne poradenstvo pri ohodnocovaní spoločností, akvizíciách a investičných nákupoch, procesoch právneho zlúčenia vždy v závislosti od konkrétneho projektu a vyžadovaného právneho poradenstva.

Kladieme dôraz na špecializáciu jednotlivých členov nášho tímu a zároveň využívame výhody tímovej práce, ktorá nám umožňuje pohľad na riešenie zadaní klienta zo širšej perspektívy.

Ikona

STANĚK VETRÁK & PARTNERI, s.r.o. je samostatná a nezávislá advokátska kancelária.

Plynule naviazala na poskytovanie právnych služieb advokátskymi kanceláriami STANĚK & PARTNERI, s.r.o. a Vetrák & Partners, s.r.o. a JUDr. Miriam Staněková pôsobiacimi na slovenskom trhu od roku 2005.